Vilniaus universitetas, Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas / Vilnius University, Faculty of Economics and Business Administration

Atsiliepimai apie programą

Kokybės vadybos magistro programos absolventė Agnė Kviklienė:

KOKYBĖ yra mano gyvenimo dalis: darbe, kelionių planavime, laisvalaikio organizavime, maisto gamyboje, apsipirkinėjime ir t.t. Aš nenoriu gauti bet kokio rezultato, nenoriu greito ar lėto proceso, noriu kokybės, jos nuolat ieškau, ją nuolat bandau sukurti.

Kokybė nėra baigtinis procesas, jis kviečia tobulėti, vis mokytis ir kurti. Taip ir su mokslu – užbaigiau šį procesą (Kokybės vadybos magistro studijas), kuris mane įkvėpė domėtis, kurti mokslą, tirti praktikas, pažinti skirtingas organizacijas ir jų kokybės sistemas, mokytis iš savo kolegių ir dėstytojų patirčių, bet AŠ ir manojo AŠ kūrimas jokiu būdu neužsibaigia šiomis studijomis. Mokymasis yra mano pilnatvės dalis, stipri it kalnų upės srovė.

Savo mokymosi procesą įvertinčiau kaip itin intensyvų, sukėlusį daug jausmų, kurie versdavo mane pažiūrėti į veidrodį ir savęs klausti: „Agne, tai koks tavo vidinis tikslas? Ką tavo vidus apie tai sako, ko nori?“. O norėdavosi DAUG – pripažinimo, palaikymo, gebėjimo taikyti sudėtingus dalykus, kantrybės pabaigti ir stiprybės pradėti, atrasti ir susitaikyti su nusivylimu, nes jau tai anksčiau buvo atrasta, gebėti džiaugtis ir priimti komplimentus ir dar daug daug. Tad mokymasis nesuteikia vien gebėjimo taikyti ISO standartus, LEAN, atlikti veiklos auditus (prie diplomo gavau ir auditorės sertifikatą), gebėti valdyti procesus, projektus, kurti įvaizdį ar taikyti skirtingus vadybos metodus. Suprantat, tai žymiai daugiau. Ir šis visumos suvokimas tiesiog nuostabus.

Už šią dviejų metų visumą esu dėkinga atvirai patirtimi ir žiniomis besidalinančiai bei motyvuojančiai kapstyti giliai Vilniaus universiteto Kokybės vadybos dėstytojų komandai (Juozas Ruzevicius, Dalius Serafinas ir kt.); JTBA kolektyvui, kad leido eksperimentuoti ir taikyti savo suvokimus; Vytenis, kuris laukdavo manęs per paskaitas, kad galėčiau pamaitinti Vytį; dėkinga mūsų bendroms kelionėms ~120 dienų; vaikų auklėms; ilgiems vakarams; sparčiam internetui ir draugams, kuriems ne tas pats, ką veikiu ir kaip jaučiuosi šiame gyvenime.

Mano baigiamąjį darbą „Projektų valdymo kokybės veiksnių tyrimą“ galite rasti http://www.kv.ef.vu.lt/lt/naudinga-medziaga/magistro-darbai. Jei norėtumėte taikyti sukurtą modelį – jį rasite čia: http://jtba.lt/…/pristatome-projektu-valdymo-kokybes…/ Modelį dar tobulinčiau ir mielai apie jį diskutuočiau, tad drąsiai rašykit, jei norit jį taikyti. Mielai galiu konsultuoti kokybės vadybos klausimais, atlikti veiklos kokybės auditą ar pasinerti su jumis į kokybiškas diskusijas.

Žinutės pabaigoje – Jūsų vertinimams ir apsvarstymams mano veiklų ir kompetencijų „Mendelejevo“ lentelė!…

Agnes Kviklienės lentelė

 

 

 

 

Sėkmės visiems – ir dabartiniams, ir ateities kokybininkams.

Linkiu jums KOKYBIŠKO GYVENIMO PILNATVĖS…

AGNĖ

 

2019-2021 m.m. Kokybės vadybos magistro programos absolventė Irina Semeniuk:

Dear professor Juozas RUZEVICIUS, Thank you for enjoyable, informative and innovative ideas during lectures! You convey deep and high level quality management knowledge to students in an excellent and interesting way!🎓👍

2019-2021 m.m. Kokybės vadybos magistro programos absolventė, Cum Laude diplomo laureatė Karina Buckuvienė:

Šiandien oficialiai pasibaigė prieš 2 metus pradėtas naujas gyvenimo etapas – magistro studijos Vilniaus Universitete, Kokybės Vadybos programoje. Džiaugiuosi ne tik šitą laikotarpį vainikavusiu diplomu ir įgytu Kokybės vadybos sistemos Vidaus audito auditoriaus pažymėjimu, bet labiausiai galimybe įsikvėpti ir mokytis iš profesionalių, tikinčių tuo ką daro, energingų dėstytojų ir tokių pat sutiktų kolegų. Išsinešu norą „vadybinti“ ne tik kokybę profesinėje aplinkoje, bet ir gyvenimo kokybę, naujus, dar tobulintinus, įpročius rūpintis aplinka ir tvarumu (ši tema labai sustiprėjo po gerbiamo prof. Juozo Ruževičiaus paskaitų :))) ir pasiryžimą (tikiuosi nedings) mokytis visą gyvenimą. Toliau tik geriau 😊🎉

2019-2021 m.m. Kokybės vadybos magistro programos absolventas Marius Brazys:

Studijos VU EVAF Kokybės vadybos magistrantūroje suteikė vertingų žinių ir prisidėjo prie sėkmingo tolimesnio kelio kokybės vadovo rolėje. Studijų metu sutikti bendramoksliai, iš skirtingų sferų, suteikė galimybę į užduotis pažvelgti kitokiu kampu.

Džiaugiuosi turėjęs galimybę mokytis iš puikaus, darnaus ir be galo kompetentingo dėstytojų kolektyvo. Tai tikri savo srities profesionalai, turintys begalę mokslinės bei praktinės patirties, kuria dalijasi su studentais.

Didelė dalis studijų vyko Covid-19 pandemijos metu. Nors ir trūko žmogiškojo kontakto, studijų kokybė dėl to nenukentėjo, tad vėl didžiausi komplimentai dėstytojų kolektyvui.

Marius Brazys,

Kokybės vadybos magistro studijų absolventas

 

2016-2018 m.m. Kokybės vadybos magistro programos studentė Emilija Giedraitytė:
„Ačiū už kokybės vadybos magistro programą“!
Atsiliepimas apie KV programą Emilija Giedraitytė

 

2016 m. Kokybės vadybos magistro programos absolventas Gytis TAMULEVIČIUS:
Aš labai džiaugiuosi, kad magistro studijos man ir daugeliui kitų, suteikė ne tik daug naudingų žinių, bet ir pasitikėjimą savimi, savo idėjomis“ …
Atsiliepimas apie KV programą Gytis Tamulevičius

 

2016 m. Kokybės vadybos magistro programos absolventė, Magna cum Laude diplomantė Simona ASTRAUSKAITĖ:
Didžiuojuosi baigusi Kokybės vadybos magistro programos studijas Vilniaus universitete

Didžiuojuosi baigusi Kokybės vadybos programos magistro studijas ir tariu ačiū programos vadovui bei kolegoms – dėstytojams, prisidėjusiems prie mano asmenybės tobulėjimo ir požiūrio į gyvenimą kristalizavimo. Norėčiau išskirti 3 pagrindinius šios programos privalumus: 1) studijų aktualumas nūdienos konkurencingoje aplinkoje, 2) dėstytojų – kolegų patirtis kokybės srityje bei 3) KV programos dėstytojų požiūris į studentus.

Šiuo metu suprantu, kad kokybės vadybos specialistai tampa vis paklausesni darbo rinkoje, o baigę šią programą – įgyja keletą pranašumų. Visų pirma, geba pritaikyti teorines žinias praktikoje, vadovaudamiesi atitinkamomis KV priemonėmis. Tai dėstytojų nuopelnas, kurių paskaitų branduolys – KV metodų, priemonių ir standartų pritaikymas pasirinktose privataus arba viešojo sektoriaus organizacijose – kartais gal simuliacinis, bet reikalaujantis žinių ir pastangų. Visų antra – įgyjamas vidaus auditoriaus pažymėjimas.

Dėstytojų komunikavimas su studentais – kolegomis ir gebėjimas žinias pateikti šių dienų realijomis galėtų būti aptartas atskiru rašiniu. Bravo! Lygindama su mano pažįstamų studijomis VU Ekonomikos fakultete ir pildydama bendrą pasitenkinimo studijomis VU ekonomikos fakultete anketą būtent nurodžiau atkreipti dėmesį ir imti pavyzdį iš Kokybės vadybos programos dėstytojų, kurių požiūris į „kolegas“ yra unikalus: pagarba, skatinimas domėtis kokybės vadybos procesais ir pritaikyti juos ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime, patirties perdavimas, dėmesys į visumą, o ne į detales, mokėjimas prisitaikyti prie kiekvieno iš kolegos, taip pat neformalūs „susibėgimai“ – visai tai yra Kokybės vadybos programos studijų proceso neatsiejama dalis.

Šiuos epitetus dėstytojų komunikacijai apibūdinti pasirinkau ne dėl didesnio „patoso“, o lygindama savo lūkesčius pirmąjį studijų pradžios savaitgalį ir paskutinį savaitgalį – Magistro darbo gynimo dieną. Pirmąjį mokslo savaitgalį tikrai buvau išsigandusi, kadangi mūsų grupę, kaip pasirodė, sudarė asmenybės – tiek karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime DAUG pasiekę kolegos. Prisipažinsiu, bijojau būti nepripažinta, kadangi esu bemaž jauniausia ir tikrai neturinti tiek patirties iš karto taikyti įgytas žinias praktikoje. Gynimo bijojau dar labiau!!! Tačiau visą gyvenimą atsiminsiu neįtikėtiną dėstytojų geranoriškumą ir palaikymą, sukurtą jaukią, bet dalykišką atmosferą. Nekalbant apie magistro darbo vadovo prof. Juozo Ruževičiaus palaikymą, asmeniškai dėkoju savo MD recenzentui dr. Dariui Klimui už neįkainuojamą geranoriškumą – kai tu susijaudinusi stovi prieš gynimo komisiją ir nerimastingai pristatinėji savo tyrimo rezultatus, o tavo darbo recenzentas įdėmiai klausosi, žiūrėdamas tau į akis ir pritariamai linkčiodamas, lyg pritardamas tau ir norėdamas pasakyti „Viskas OK, Simona, atsipalaiduok, čia tik gynimas…“. Taigi visos mano baimės buvo sugriautos, ir aš dėkoju visiems: kolegoms studentams ir kolegoms dėstytojams, nes jų visų dėka supratau, kad kokybė – tai ne tik rezultatas, kokybė – tai procesas, mūsų visų studijų procesas, kurį kūrėme, tobulinome ir šlifavome drauge 2 metus. Ačiū už auksinę taisyklę, kuria vadovaujasi Kokybės vadybos programos dėstytojai ir studijuojantys ją: „Elkis su kitu taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi“. Džiaugiuosi, kad  MD vadovo prof. J. Ruževičiaus vedina magistrantūros tyrimo rezultatų pagrindu parengiau ir publikavau 2 mokslinius straipsnius bei padariau pranešimą tarptautinėje vadybos konferencijoje.

Šiuo metu jau verčiu naują gyvenimo etapą ir ieškau darbo pagal specialybę. Linkiu sau bei visiems kolegoms sėkmės bei naujų kokybiškų iššūkių, o ketinantiems stoti į šią programą – net nedvejoti ir daryti didelį šuolį savęs tobulinimo link, nes kaip sako prof. Juozas Ruževičius – „Per aspera ad astra!“.

Su meile,   Simona
2016 m. liepos 10 d.

 

2014-2016 m. laidos ištęstinių studijų absolventė Aušra SIMONAVIČIENĖ (GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Kokybės vadovė): „Asmeniškai man didžiulė garbė būti Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto KOKYBĖS VADYBOS absolvente„.

Kalba Šv. Jonų bažnyčioje, Magistro diplomų įteikimo šventėje:
Laba diena, gerbiami Vilniaus universtiteto dėstytojai, Prorektore, Dekane, kolegos buvę studentai bei šio renginio svečiai.
Šią dieną man patikėta kalbėti Kokybės vadybos ištęstinių studijų magistrų vardu. Ilgai svarsčiau, kokie žodžiai būtų tinkamiausi, tikriausi… Prisiminimai nunešė mane į dieną, kuomet beveik prieš du metus, saulėtą rugsėjo šeštadienį pravėrėme Ekonomikos fakulteto 710 auditorijos duris – ko gero, kiekvienas su savomis mintimis, savais lūkesčiais, gal kiek neramūs. Tačiau nuo pat pirmos pirmosios paskaitos minutės, profesorius Juozas Ruževičius įtraukė mus į spalvingą, tačiau kupiną iššūkių kelionę kokybiškesnio gyvenimo link. Nuo tos akimirkos, iki pat šios dienos, vedami gerbiamų Juozo, Daliaus, dviejų Darių, Romos bei kitų dėstytojų, kaskart patyrėme žinių antplūdį, nuolat siekėme daugiau ir motyvuotai dirbome dar sunkiau. Puikiai pamenu kavos skonį ir kvapą „Kvaliteto“ biure, įsimintinas pažintines ekskursijas į inovatyviausias Lietuvos organizacijas, praktinę vidaus audito užduotį kodiniu pavadinimu „Popierius“, įspūdingus asmeninius dėstytojų pasakojamus apie jų keliones po pasaulį, populiarinant kokybės vadybą. Ir dar begalę kitų dalykų… Iš kurių susidėjo suvokimas apie šių studijų svarbą, ypač kokybišką ir novatorišką jų pateikimą, bei paprastą praktinį pritaikymą, kiekvieno mūsų gyvenime, kasdieną.
Beje, gal pastebėjote – aš savo dėstytojus vadinu vardais – taip, tai buvo išskirtiniai du metai, kuomet mes dirbome kartu, palaikydami vienas kitą, su abipuse pagarba vieni kitiems. Tai, mano manymu, yra aukščiausia mokymo forma, kuria pagrįstai gali didžiuotis Vilniaus universitetas.
Tad šiandien, visų savo grupės magistrų vardu, noriu nuoširdžiai padėkoti dėstytojams už suteiktas žinias, asmeninės patirties dalybas, nuolatinę pagalbą, dėmesį ir skirtą laiką. Mūsų grupė, ko gero, buvo viena ambicingesnių – mes visada turėjome labai daug klausimų – ir į juos visus buvo atsakyta nežvilgčiojant į laikrodį.
Asmeniškai man didžiulė garbė būti Vilniaus universiteto, Ekonomikos fakulteto, Kokybės vadybos absolvente ir aš labai džiaugiuosi, jog turėjau galimybę pažinti tiek daug įsimintinų, įkvepiančių asmenybių. Ir tvirtai tikiu, jog užsimezgusi draugystė – taip, aš drįstu tai vadinti draugyste – tęsis dar ilgą laiką.
Dar kartą ačiū ir sėkmės ateities darbuose!
2016 m. birželio 09 d.

 

2014-2016 m. laidos absolventė Ieva Kazlauskienė: „jeigu Jūs norite įdomių, įvairių, dinamiškų, aktualių, protingai sudėliotų studijų – tai savo prašyme pirmu numeriu rašykite KOKYBĖS VADYBA“.

Mano laiškas labiau orientuotas į absolventus, į busimus kokybės vadybos studentus, į žmones, svarstančius, kur toliau studijuoti, ieškančius savo profesinio kelio.
Šio laiško tikslas nėra tik išreikšti padėką dėstytojams, pagirti tikrai labai vertingas studijas. Norėčiau parašyti atsiliepimą apie studijas remdamasi konkrečiais faktais.
Pradėsiu nuo pradžios – mokslai nelengvi, dirbti reikia daug, tačiau, kaip sakoma, „karčios šaknys, bet saldūs vaisiai“. Mano atveju šis posakis pasitvirtino 100 proc. Saldūs vaisiai man – tai pasitikėjimas savimi, studijų metu įgytos žinios ir gebėjimai, mano kompetencijos, pripažinimas ir vertinimas. Iš karto po studijų baigimo (t.y. 2016 m. vasario 1 d.), aš pakeičiau darbovietę ir pradėjau dirbti pagal įgytą specialybę – kokybės vadybininku. Tuomet aš realiai supratau, ką davė man šios studijos. Įsitikinau kokia mano įgyta specialybė yra aktuali rinkoje. Ir kad mano įgytos žinios atitinka nūdienos poreikius. Dabar drąsiai galiu teikti, kad dėstomi aktualūs dalykai, pateikiamos naujovės, tai nėra standartinės paskaitos analizuojant pasenusią literatūrą – dėstytojų kompetenciją vertinu aukščiausiu balu.
Labai akivaizdus pavyzdys – studijų metu įgyti įgūdžiai ir žinios apie tarptautinį kokybės vadybos modelį – standartą ISO 9001:2015. Vieno seminaro metu aš buvau įvardinta kaip vertingiausia ir įdomiausia pašnekovė. Didele dalimi tai doc. D. Serafino nuopelnas, kadangi jis suteikė mums galimybę su šiuo standartu susipažinti, jį išsamiai išnagrinėti ir netgi atlikti mokomąjį auditą realioje įmonėje. Jaučiau didelį pasitenkinimą gavus iš Nacionalinio akreditavimo biuro vadovaujančio eksperto atsiliepimą, kad mano, kaip naujo darbuotojo (dirbančio tik kelis mėnesius) kompetencija yra puiki, matosi, kad žmogus turi daug žinių. Po bandomojo laikotarpio generalinio direktoriaus žodžiai įstrigo man visam gyvenimui: „Mes gavome geriau, negu tikėjomės. Matosi, kad kai žmogus turi pakankamai žinių, jis pasitiki savo jėgomis, ir nejaučia streso nei vidinio, nei išorinio audito metu“. Tokie atsiliepimai apie mano žinias yra nemažas nuopelnas visų Kokybės vadybos studijų programos dėstytojų. Mes buvome skatinami viešai kalbėti, diskutuoti, analizuoti, pritarti ar nepritarti vienas kitam… Pradžioje tai atrodė misija neįmanoma, tačiau rezultatai akivaizdūs. Tai buvo ne tik studijos, tai ir gyvenimo universitetas. Labai pasisekė, kad Kokybės vadybos programos komandoje vyrauja draugiški ir pagarbūs santykiai tarp studentų ir dėstytojų.
Man asmeniškai tai pačios geriausios studijos (galiu lyginti, nes tai mano 4-tas diplomas). Šios studijos, asmeninis dėstytojų pavyzdys įkvėpė eiti trokštamu karjeros keliu. Tai buvo vienas iš nuostabiausių laikotarpių mano gyvenime.
Pabaigai, noriu apibendrinti: jeigu Jūs norite įdomių, įvairių, dinamiškų, aktualių, protingai sudėliotų studijų – tai savo prašyme pirmu numeriu rašykite KOKYBĖS VADYBA.

2016 m. gegužės 27 d.

2014-2016 m. laidos ištęstinių studijų absolventė Aistė Kuckaitė:
KOKYBĖS VADYBOS magistro studijos pranoko mano lūkesčius su kaupu!

Esu laiminga, kad teko mokytis profesionalų komandoje, kurie nuolat skatino, įkvėpė ir padėjo. Puiki dėstytojų komanda, kurie yra savo sričių ekspertai, todėl užtikrina išskirtines studijas bei aukštą jų kokybę.
Mieli bakalaurai, jei norite tobulėti, tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime – rinkitės šias studijas. Jums bus sudarytos idealios sąlygos tobulėjimui, žinoma rezultatas priklausys ir nuo Jūsų.
Noriu padėkoti, už puikius du studijų ir mūsų bendravimo metus, buvo be galo įdomu mokytis kartu.
Visai dėstytojų komandai linkiu sėkmės ir toliau ugdant asmenybes.
2016 m. gegužės 26 d.

2008-2010 laidos absolventė Skirmantė Ušurliakienė (Buklytė):

„Su didžiausiu malonumu peržiūrėjau filmuką (apie kokybės vadybos programą https://www.youtube.com/watch?v=ABImtqnrPoc), prisiminiau širdžiai mielus dėstytojus ir jausmą, kuris lydėjo dvejus magistro studijų metus: kad ši programa kaip šviesulys Lietuvos aukštojo mokslo padangėje. Tikrai galiu patvirtinti, kad programa konkurencinga ir stipri. Šiuo metu su trenksmu grįžau į aktyvų profesinį gyvenimą po motinystės atostogų, rašau baigiamąjį magistro darbą Stokholmo universitete, ICT for Development programoje, sėkmingai dirbu vienoje didžiausių verslo konsultacijų bendrovių pasaulyje ir visur – darbe, studijose ir šeimoje – mano žinios ir aukščiausi kokybės standartai, keliami kiekvienam darbui, kiekvienam rezultatui, yra labai vertinami. 🙂
Dar kartą ačiū Jums ir visam dėstytojų kolektyvui! Didžiausios sėkmės!“

2016 m. gegužės 05 d.

Elžbietos RATIUK, 2013-2015 m. Kokybės vadybos magistro programos 2013-2015 metų laidos absolventės laiškas „KOKYBĖS VIDAUS AUDITORAUS DIPLOMAS PADEDA ATVERTI NAUJAS KARJEROS GALIMYBES !“ 2016 m. sausio 27 d.

[W-ATSILIEPIMAS] Ratiuk

Maženos PAŠKOVSKA-TOMAŠEVIČ, VU Kokybės vadybos magistro programos 2016 m. laidos absolventės ATSILIEPIMAS 2016 m. sausio 27 d.

Agnės KVIKLIENĖS, Kokybės vadybos ištęstinių šeštadieninių studijų II kurso magistrantės ATSILIEPIMAS 2016 m. sausio 25 d.

Astos RAKŠTELIENĖS, ESFA Kokybės užtikrinimo ir kontrolės skyriaus vedėjos ATSILIEPIMAS 2016 m. sausio 21 d.

Laimučio PAŠKEVIČIAUS, Medicinos diagnostikos centro direktoriaus ATSILIEPIMAS 2016 m. sausio 15 d.

[W-ATSILIEPIMAS] Paskevicius

Aušrinės VILIMAVIČIŪTĖS ir Vadybos ir verslo administravimo bakalauro programos studentų PADĖKA 2015 m. gruodžio 19 d.

[W-ATSILIEPIMAS] 3 kursas

Karolinos VARANAUSKAITĖS, VU Kokybės vadybos magistro programos 2015 m. absolventės ATSILIEPIMAS 2015 m. lapkričio 10 d.

[WIDGET] Varanauskaite

Victor MIGNENAN, Kvebeko universitetas, Kanada / Université du Québec (Canada), dėstytojas ir doktorantas ATSILIEPIMAS 2015 m. rugpjūčio 19 d.

 

Victor Mignenan atsiliepimo dalis

Elžbietos RATIUK,  VU Kokybės vadybos magistro programos 2013-2015 metų laidos absolventės ATSILIEPIMAS 2015 m. rugpjūčio 9 d.

ratiuk

KOKYBĖS VADYBOS magistro programa – geriausiai įvertinta Ekonomikos fakultete VU KOKYBĖS CENTRO pranešimas

 

 

Vilmos PAULAUSKAITĖS, VU EF Kokybės vadybos magistro programos 2009-2011 m. laidos absolventės ATSILIEPIMAS 2012 m. rugpjūčio 28 d.


Viktorijos SENAVAITYTĖS-GAUDIEŠIENĖS, VU EF Kokybės vadybos magistro programos 2003-2005 m. laidos absolventės ATSILIEPIMAS 2011 m. lapkričio 8 d.


Skirmantės Buklytės – Ušurliakienės, VU Kokybės vadybos magistro programos 2008-2010 metų laidos absolventės ATSILIEPIMAS 2010 m. lapkričio 9 d.


Tomo Simanavičiaus, KV I kurso magistranto ATSILIEPIMAS 2010 m. liepos 6 d.

Tomo Simanavičiaus, VU KV II kurso studento ATSILIEPIMAS 2010 m. lapkričio 7 d.


Natalijos Gusevos, 2004-2006 m. VU EF KOKYBĖS VADYBOS magistro programos absolventės ATSILIEPIMAS 2010 m. lapkričio 12 d.

Kokybės vadybos magistro programos I kurso (2010-2012 m.m.) studentai: pirmieji įspūdžiai
Lauros Vėbraitės-Pociūnienės VU EF KOKYBĖS VADYBOS magistro programos II kurso studentės ATSILIEPIMAS


Dr. Jelenos Angelis
(Širaliova) – VU Kokybės vadybos absolventės, Kembridžo universiteto daktarės, Oxford Innovation konsultantės ATSILIEPIMAS


Dariaus Sinkevičiaus, Vilniaus universiteto Kokybės vadybos magistro programos II kurso studento ATSILIEPIMAS 2010 m. lapkričio 29 d.


Rimanto Zajarsko, Vilniaus kooperacijos kolegijos Kokybės vadybos dėstytojo, VU Kokybės vadybos magistro programos 2008-2010 metų laidos absolvento ATSILIEPIMAS 2010 m. gruodžio 9 d.


Konsultacinės kompanijos “KVALITETAS” vadovo ATSILIEPIMAS apie VU EF Kokybės vadybos magistro programos absolventus


Romos ADOMAITIENĖS, Kokybės vadybos magistro programos I-osios laidos absolventės, Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto Vadybos katedros lektorės, soc. mokslų daktarės, VU Kokybės vadybos centro vyriausiosios specialistės ATSILIEPIMAS


Jono Gaubio, VU EF Kokybės vadybos magistro programos 2005-2007 m. absolvento, Vilniaus universiteto Akademinių reikalų vyriausiojo specialisto ATSILIEPIMAS 2010 m. gruodžio 30 d.