Vilniaus universitetas, Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas / Vilnius University, Faculty of Economics and Business Administration

Kviečiame rinktis Kokybės vadybos studijas Vilniaus universitete!

KOKYBĖS VADYBOS IR ORGANIZACIJOS VEIKLOS TOBULUMO VALDYMO

MAGISTRANTŪROS STUDIJOS 2014/2015 mokslo metais

Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultete

 

Gerb. verslo ir viešojo sektoriaus organizacijų vadovai , personalo ugdymo atsakingi darbuotojai, vadybininkai ir visi siekiantys tapti organizacijų veiklos tobulumo ir kokybės valdymo profesionalais,

 

Atsižvelgdami į darbo rinkos poreikius 2014 m. gegužės mėn. parengėme naują, dirbantiems specialistams pritaikytą ištęstinę 2 metų trukmės magistrantūros studijų programą, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas organizacijos veiklos tobulumo ir kokybės valdymo klausimams.Šioje programoje kviečiama studijuoti nuo 2014 m. rugsėjo 1 d., priėmimas į šias studijas vyksta bendra VU nustatyta tvarka (žr. priėmimo taisykles), dokumentai priimami nuo 2014 m. birželio 1 d.

Dirbančiųjų patogumui studijos daugiausia vyksta šeštadieniais, kas leidžia šioje programoje studijuoti asmenims, dirbantiems ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Be to, programa pritaikyta ir jau dirbantiems vadybos srityje (organizacijų ir jų padalinių vadovai, vadybininkai, kokybės auditoriai, organizacijų vadovai, kokybės disciplinų dėstytojai, kokybės sertifikavimo ir konsultavimo įstaigų darbuotojai, kokybės inžinieriai, produktų vadybininkai, vadovybės atstovai kokybei ir kt.), kadangi yra numatyta kitur įgytų kokybės vadybos kompetencijų pripažinimo galimybė, užskaitant atitinkamas studijų disciplinas.

Kokybės vadybos magistrantūros studijų programos tikslas – ruošti aukštos kvalifikacijos vadovus ir vadybininkus, turinčius visapusiškas žinias ir gebėjimus kokybės vadybos ir organizacijos veiklos tobulumo valdymo srityje, gebančius įgyvendinti įvairių veiklos sričių įmonių veiklos strateginius uždavinius, projektuoti ir diegti organizacijose kokybės, aplinkosaugos, tausojamosios plėtros, saugos, socialinės atsakomybės vadybos sistemas, veikloje taikyti LEAN, Subalansuotų rodiklių (BSC), Kokybės funkcijos išskleidimo (QFD), Veiklos tobulumo (Excellence), Bendrojo vertinimo modelio (CAF) ir kitus naujausius vadybos metodus, vadovauti organizacijos veiklai kokybės ir kitose vadybos srityse bei atlikti mokslo tiriamuosius darbus produktų ir organizacijų veiklos kokybės užtikrinimo ir kitose vadybos srityse.

Programa turi platų dėstomų dalykų spektrą („Visuotinės kokybės vadyba“, „Kokybės vadybos metodai“ „Veiklos procesų kokybės valdymas“, „Projektų valdymas“, „Tarpkultūrinė vadyba“, „Kokybės sistemų projektavimas“, „Kokybės diagnostika ir auditas“, „Organizacijų psichologija“, „Žmoniškųjų išteklių valdymas“ ir kt.) ir pasirinkimą, leidžiantį klausytojams maksimaliai pritaikyti studijas prie poreikių darbo vietoje. Tai vienintelė Lietuvoje tokio pobūdžio magistro programa kokybės vadybos srityje. Šios studijos yra mokamos.

Siūloma ir analogiška 1,5 metų trukmės Kokybės vadybos magistro studijų programa, kurioje paskaitos ir seminarai vyksta vakarais, nuo 17.30 val. Šioje programoje yra tiek valstybės finansuojamų, tiek ir mokamų vietų.

Tarptautiniai užsienio šalių ekspertai 2014 m. atlikto audito metu VU Kokybės vadybos programą įvertino puikiai, ko pasėkoje mūsų šalies Studijų kokybės vertinimo centras šią programą akreditavo maksimaliam – 6 metų laikotarpiui.

Prašome informuoti Jūsų organizacijos darbuotojus apie studijų galimybes minėtose magistro studijų programose.

Plačiau apie kokybės vadybos magistro studijų programas:

http://www.kv.ef.vu.lt/lt/kv-magistro-programa/programos-aprasas

https://klevas.vu.lt/pls/pub/public_ni$www_progr_app.show

 

Priėmimo į VU magistrantūros studijas taisyklės (2014 m.):

http://www.vu.lt/kviecia/rinkis-studijas/kaip-istoti/2-pakopos-studijos

 

Pageidaujančius papildomos informacijos dėl studijų VU EF Kokybės vadybos magistrantūroje prašome kreiptis el. paštu:

julija.sarupiciute@ef.vu.lt

info@kvalitetas.lt

juozas.ruzevicius@ef.vu.lt

 

Pagarbiai,

 

Prof. Juozas RUŽEVIČIUS

VU EF Kokybės vadybos magistro programos vadovas

Kokybės profesionalų tarptautinės gildijos tikrasis narys

Organizacijų inovacijų, veiklos kokybės ir tobulumo vertinimo ekspertas

e-paštas: juozas.ruzevicius@ef.vu.lt;  tel. mob.: 8686-09710

No Comments Yet

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *