Vilniaus universitetas, Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas / Vilnius University, Faculty of Economics and Business Administration

Kokybės vadybą kviečiame studijuoti nuolatinėse (darbo dienomis) , ištęstinėse (šeštadieniais) studijose lietuvių kalba ir nuolatinėse studijose anglų kalba

Kokybės vadybos magistro studijos VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete vykdomos nuo 1997 m. Programa akredituota maksimaliam laikotarpiui – 6 metams. Tarptautiniai ekspertai pažymėjo, kad programa palaiko stiprius ryšius su verslu, o dauguma programos dalykų atitinka dalykus, dėstomus analogiškose Vakarų šalių studijų programose.

Pasauliniame Eduniversal reitinge pagal 2019 m. rezultatus tarp kokybės vadybos krypties programų ši magistro programa užima 10 vietą pasaulyje https://www.best-masters.com/ranking-master-quality-management.html, gaudama aukščiausią 4 žvaigždučių įvertinimą!

Karjeros galimybės
Programos absolventai įgis kompetencijas dirbti kokybės vadybininkais, kokybės auditoriais, procesų vadybininkais, Lean ekspertais, EFQM ir BVM vertintojais, ISO ir kitų standartų ekspertais, gebės dirbti konsultacinį darbą, turės galimybę tęsti studijas doktorantūroje.

Studijų formos
• Nuolatinės studijos lietuvių kalba: trukmė 1,5 metų; paskaitos vyksta darbo dienomis nuo 17.30 val.
• Nuolatinės studijos anglų kalba: trukmė 1,5 metų; paskaitos vyksta darbo dienomis nuo 17.30 val.
• Ištęstinės sesijinės studijos lietuvių kalba: trukmė 2 metai; paskaitos vyksta šeštadieniais, tad šioje programoje gali studijuoti ne tik vilniečiai, bet ir atokiau nuo sostinės Lietuvoje ir užsienyje gyvenantys ar dirbantys asmenys.

3 Comments

  1. 2021-10-14    

    אני מאוד ממליץ על אתר ישראל נייט קלאב אתר מספר אחד בישראל לחיפוש נערות ליווי, דירות דיסקרטיות,עיסוי אירוטי
    כנסו עכשיו ותראו לבד כמה מידע יש באתר הזה: נערות ליווי בחיפה

  2. 2021-11-04    

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *