Vilniaus universitetas, Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas / Vilnius University, Faculty of Economics and Business Administration

Sveikiname su Pasauline kokybės diena!

Vilnius, 2011 m. lapkričio 7 d.
Mielieji Lietuvos KOKYBĖS LYDERIAI

pripažįstantys ir vertinantys kokybę Lietuvos organizacijųVadovai,

VU Kokybės vadybos Magistrantai ir Absolventai,

EF Dėstytojai ir Doktorantai,

Kolegos,

 

Jungtinių Tautų Organizacija, pripažindama išskirtinę KOKYBĖS svarbą visose profesinės veiklos ir gyvenimo srityse, 1989 m. paskelbė PASAULINĘ KOKYBĖS DIENĄ (World Quality Day), kuri švenčiama kiekvienų metų lapkričio mėnesio antrosios savaitės KETVIRTADIENĮ.

Tad šių metų  lapkričio 10 dienaPasaulinė Kokybės Diena, o lapkričio 7-13 dienosEuropos Kokybės Savaitė, kurios devizas šiemet – Quality for best impact„.  

Kokybės savaitė yra puikus metas priminti savo darbuotojams ir kolegoms apie kokybės ir kokybės profesionalų vaidmenį organizacijoje, o kokybės strategams, mokslininkams ir praktikams – apžvelgti nuveiktus darbus, pasiektus rezultatus, pasidalinti su kitais savo veiklos ir kokybės užtikrinimo sėkmės istorijomis bei jų modeliais ir pasisemti naujų idėjų.

Kelias į kokybę, veiklos tobulinimą ir tobulumą yra permanentinis ir longitudinis bei nelengvas. Tačiau kokybė, veiklos veiksmingumas prasideda nuo labai paprastų ir nedaug kainuojančių dalykų, ir visų pirma – nuo pagarbos ir meilės vieni kitiems – pavaldiniams, kolegoms, darbuotojams, klientams, bendruomenei ir visuomenei…

Kokybė – tai nuolatinis ir nuoširdus pasakymas „AČIŪ“ kiekvienam – pavaldiniui, darbuotojui, komandos nariui už kiekvieną gerai atliktą darbą…

 Kokybė – reiškia ELGTIS TEISINGAI (sąžiningai, dorai, gerai…) ir tada, kai NIEKAS TAVĘS NESTEBI IR  NEMATO…

Kokybė – tai tikimybė ir galimybė daryti KLAIDAS, kai tu atlieki visai naują darbą, įsavini naują dalyką, naują metodą, etc.

Kokybė – tai supratimas, kad būtent MŪSŲ DARBUOTOJAI, MŪSŲ STUDENTAI  yra svarbiausi mūsų klientai…

Kokybė – tai uolus įsisavinimas, išmokimas KIEKVIENĄ dieną bent VIENOS NAUJOVĖS ar vieno NAUJO DALYKO…

 

Nuoširdžiai sveikinu Jus šios svarbios ŠVENTĖS proga ir linkiu Jums PATRAUKLIOS ir EMOCINĮ bei DVASINĮ pasitenkinimą teikiančios JŪSŲ veiklos KOKYBĖS, o asmeniškai JUMS kiekvienam, JŪSŲ kolegoms ir artimiesiems lai likimas dovanoja VISUOTINĘ KOKYBIŠKO GYVENIMO PILNATVĘ.

Šia proga dovanoju Jums visiems VU KOKYBININKŲ “LAISVĖS KELIO” sienos (Vilniuje) istorinę-šventinę atminimo plytą (Laisvės Sienos 7-ji sekcija, 59-ta eilė nuo viršaus):

Taigi būkime sėkmingi ir laimingi ne tik Kokybės savaitę, bet ir visada !

Pagarbiai,

Europos kokybės mokslų akademijos (EAQS) ir Tarptautinės Kokybės Profesionalų Gildijos vardu –

Profesorius Juozas RUŽEVIČIUS

(Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultetas; juozas.ruzevicius@ef.vu.lt)

No Comments Yet

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *