Vilniaus universitetas, Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas / Vilnius University, Faculty of Economics and Business Administration

Interviu su KV absolvente Agne Kižyte

– Kaip sekėsi studijos EF?
EF studijavau 6 metus – baigiau bakalauro, o dabar magistro studijas. Per tuos metus buvo visko: ir džiaugsmo, ir apmaudo, ir atradimų, ir nusivylimų. Bet dabar džiaugiuosi, kad baigiau būtent Vilniaus universitetą, kad pasirinkau kokybės vadybos magistro programą.

– Kas labiausiai įsiminė: paskaitos, užduotys, dėstytojai, …?
Dabar atrodo, kad viskas po truputį įsiminė, bet, manau, ryškiausias prisiminimas, kuris išliks visam gyvenimui, – bendravimas su magistro darbo vadovu prof. Juozu Ruževičiumi. Tai pati geriausia ir maloniausia studijų dalis.

– Kas buvo sunkiausia: baigiamasis darbas, darbą suderinti su mokslais, ….?
Sunkiausia viską suderinti, visur laiku spėti. Turbūt, kaip ir daugeliui studentų. Atrodo dar laiko daug, dar viską spėji, o vieną dieną pasižiūri į kalendorių ir supranti, kad jau vos ne vėluoji, tada prasideda „naktinėjimai“. Manau, po studijų baigimo šių „naktinėjimų“ mažiausiai pasiilgsiu.

– O kaip Magna Cum Laude diplomas, ar tikėjaisi?
Tikrai nesitikėjau, man tai buvo staigmena. Ar smagu? Žinoma, smagu – bet koks teigiamas įvertinimas visada būna malonus. Man Magna Cum Laude nėra vien asmeninis nuopelnas: tai, visų pirma, prof. Juozo Ruževičiaus pagalba, parama, taip pat šeimos ir artimiausių žmonių palaikymas, „naktinėjimų“ toleravimas. Kai sužinojau, kad gausiu Magna Cum Laude, pirmiausia pagalvojau ne apie savo baigiamąjį magistro darbą, ne apie studijas, o apie šiuos žmones, apie tai, kiek širdies šilumos jie atidavė man. Puikiai suprantu, kad be jų Magna Cum Laude tikrai nebūčiau pasiekusi. Manau, būtent tame ir sl ypi tikroji diplomo vertė.

– Ar dar norėtum studijuotI: doktorantūroje, o gal kitą magistro programą?
Dabar apie tolesnes studijas tikrai negalvoju. Kol kas reikia atsigauti, pasidžiaugti šių studijų baigimu. O ateityje visko gali būti – laikas parodys.

– Ko palinkėtum būsimiems magistrantams?
Turėti tikslų, jų siekti, būti savimi, tačiau to niekada nedaryti šalia esančių žmonių sąskaita. Juk gyvenimas gražus tik tada, kai gera ne tik mums patiems, bet ir aplinkiniams. Na, bet šitas palinkėjimas, ko gero, labai universalus – tinka ne vien būsimiems magistrantams. Jei reikėtų linkėti būtent jiems, tuomet palinkėčiau rinktis kokybės vadybos magistro programą.

 

Šaltinis: http://www.ef.vu.lt/pagrindinis/naujienos3/

1 Comment

  1. 2021-11-09    

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *